Pierwsze powołania na mecz Polska-Włochy w Krakowie. Można kupować bilety

Bartosz Kapustka fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Selekcjoner kadry do lat 21, Marcin Dorna, powołał zawodników z zagranicznych klubów na dwa towarzyskie mecze z Włochami (23 marca w Krakowie) i Czechami (27 marca w Kielcach). Na liście znalazł się między innymi Bartosz Kapustka, były pomocnik Cracovii, który przez brak regularnych występów w Anglii stracił miejsc w zespole Adama Nawałki.

Kandydaci z Cracovii i Wisły

Marcowe mecze towarzyskie będą jedną z ostatnich prób biało-czerwonych przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Europy U-21, które rozpoczną się 16 czerwca. Na razie trener Polaków powołał pięciu zawodników z klubów zagranicznych: Pawła Dawidowicza (VFL Bochum), Bartosza Kapustkę (Leicester City), Igora Łasickiego (Carpi FC), Mariusza Stępińskiego (FC Nantes) i Maksymiliana Stryjka (Sunderland).

Niedługo Marcin Dorna wyśle powołania do zawodników z klubów ekstraklasy. W orbicie jego zainteresowań są Paweł Jaroszyński i Krzysztof Piątek z Cracovii i Alan Uryga z Wisły Kraków.

Sprzedaż biletów

Mecz Polska-Włochy odbędzie się 23 marca o godzinie 20.45 na stadionie przy ulicy Kałuży. Nasi rywale w czerwcu rozegrają u nas mecze grupy C mistrzostw. Bilety kosztują 10 i 15 złotych. Wejściówki można kupować na stronie bilety.laczynaspilka.pl.

Wciąż dostępne są bilety na mecze grupowe Euro w Krakowie: Dania-Włochy, Niemcy-Dania i Włochy-Niemcy. Na tę fazę turnieju wejściówki kosztują 15 i 25 złotych, można je zamawiać na u21poland.kupbilet.pl.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne