Euro 2017. Rusza sprzedaż biletów, dostępne są pakiety VIP [INFORMATOR]

fot. LoveKraków.pl

21 lutego, na niecałe cztery miesiące przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Europy U-21 w piłce nożnej w Polsce (16-30 czerwca), rozpocznie się sprzedaż wejściówek na mecze tej imprezy.

Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie osiem biletów za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.u21poland.com. – Sprzedaż na pewno ruszy 21 lutego, ale tak jak w przypadku sprzedaży na przykład na spotkania pierwszej reprezentacji nie podajemy dokładnej godziny – informuje Filip Adamus, rzecznik prasowy turnieju.

Od 15 złotych

Podczas mistrzostw odbędzie się 21 spotkań z udziałem 12 reprezentacji podzielonych na trzy grupy. Trzy mecze grupy C, jeden z półfinałów i finał zostaną rozegrane na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie. Organizatorzy udostępnią prawie 330 tysięcy biletów. Do otwartej sprzedaży trafi 62 procent z nich. Wejściówki dla kibiców drużyn przyjezdnych (7 procent) będą rozprowadzane przez krajowe związki. Do tego 15 procent zostało przeznaczonych dla dzieci i młodzieży z Polski (szkoły, akademie i kluby). 16 procent trafi do sponsorów, partnerów i gości. Wszystkie niesprzedane bilety do grup docelowych na bieżąco będą trafiać do sprzedaży otwartej.

Miejsca na stadionach w Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lulinie i Tychach zostały podzielone na dwie kategorie: kategoria 1 to miejsca wzdłuż linii bocznych boiska, kategoria 2 – trybuny za bramką i w narożnikach. I tak za wstęp na mecze grupowe trzeba będzie zapłacić 15 (kategoria 2) lub 25 złotych (kategoria 2), za spotkania półfinałowe odpowiednio 20 i 30 złotych, a za obejrzenie na żywo wielkiego finału na stadionie Cracovii 30 lub 40 złotych.

Miejsca VIP

Można także kupować bilety VIP. Oferta pakietów biznesowych została przygotowana dla czterech stadionów: Kielcach, Krakowie, Tychach i Lublinie (na ostatnim stadionie wszystkie pakiety zostały już wyprzedane).

Na stadionie Cracovii zostały przygotowane dwie loże na 12 osób, osiemnaście na 15 i dwie dla 18. Strefa Biznes jest dostępna dla gości na dwie godziny przed każdym meczem i godzinę po nim. Oglądanie pięciu meczów w komfortowych warunkach kosztuje 3600 złotych za osobę. W ramach tego klient ma zapewnione osobne wejście na stadion, komfortowe miejsca na trybunach i widok z loży przez przeszkloną ścianę, catering z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, obsługę kelnerską i telewizję stadionową wewnątrz loży.

– Pakiety VIP na mecze w Krakowie wciąż są dostępne – usłyszeliśmy od osoby odpowiedzialnej za sprzedaż.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne